header.jpg
woensdag 28 mei 2014

Eerste communie - Heilig Vormsel - Onze parochie

Zoals u misschien al weet, houdt onze parochie op te bestaan op 1 januari 2015. Dit houdt ondermeer in dat de Eerste Communie en het Heilig Vormsel zullen doorgaan in de Sint-Jozefskerk op het Eiland. Voor de Eerste Communie slaan de juffen van de Mariaschool samen met juf Sarah de handen in elkaar. Het Heilig Vormsel blijft een aangelegenheid van de parochie.
De eerste communie zal doorgaan op zaterdag 9 mei 2015 om 14 uur.
Het Heilig Vormsel zal doorgaan op Pinksterzondag 24 mei 2015, uur nog niet gekend.
Doordat onze parochie zal samensmelten met Sint-Jozef, komt het kerkgebouw ter beschikking van onze school. Dit is voor ons goed nieuws. Toen de school werd gebouwd was de oorspronkelijke bestemming een turnzaal. Dit zal nu kunnen gerealiseerd worden. De nood aan een grote binnenruimte liet zich al enkele jaren voelen op onze school. Vooraleer we de kerk zullen kunnen in gebruik nemen, zal de kerk ontwijd worden en zal het altaar, de beelden en het meubilair een nieuwe bestemming dienen te krijgen.

Kalender

Pagina's

Steun ons oudercomité

Zoeken in deze blog

Volg ons via facebook...