header.jpg
maandag 2 maart 2020

Inschrijvingen geboortejaar 2018

Toen ik nog in mijn warme bedje lag, stonden de eerste ouders om in te schrijven aan onze deur. Vanaf 2 uur tot het ochtendgloren groeide de groep met ouders die een plekje op onze school wilden voor hun peuter. 14 gezinnen gingen opgelucht naar huis. 2 gezinnen staan momenteel op de wachtlijst.
Ik moet zeggen, het doet me wel iets dat ouders zo graag naar jouw school willen komen. De jarenlange inzet van ons team, de vernieuwingen aan de gebouwen, het feit dat we blijven gaan voor kleinschaligheid, het werpt uiteindelijk zijn vruchten af. Ooit waren we een piepklein schooltje. Dank u wel voor het vertrouwen in de school. Dank u wel voor de mond-aan-mondreclame voor onze school. Het doet ons deugd. 

beleidsondersteuner Joke Denys

Kalender

Pagina's

Steun ons oudercomité

Zoeken in deze blog

Volg ons via facebook...