dinsdag 20 april 2021
BUITENSPEELDAG op woensdag 21 april
BUITENSPEELDAG in Harelbeke
Trek je buitenspeelkleren aan en speel er maar op los! Wat inspiratie nodig?
- In Harelbeke zijn er maar liefst 25 speelpleintjes terug te vinden. Ken je ze allemaal? Bekijk het overzicht en breng ze allemaal een bezoekje!
- De Kindergemeenteraad selecteerde een aantal leuke en mooie plekjes in Harelbeke. Daarmee werd een fietstocht van 15 kilometer gemaakt. Op de 8 leuke plekjes is er een kleine opdracht voorzien. Download de fietstocht, spring op je fiets en ontdek ze allemaal!
- Doe eens een geocache route en ga zo op schattenjacht. Registreer je en ga op tocht. In Hulste is er al een mooie route terug te vinden en in de regio is er ook al heel wat te beleven. We plannen ook nog een aantal nieuwe routes in Harelbeke tegen deze zomer!
- Op zoek naar plaatsen waar je kan spelen zonder dat er auto's zijn? Bekijk eens alle trage wegen!
- Stippel een fietstocht uit via de knooppunten. Liever een wandeling? Kan ook!
- Snuif wat geschiedenis op via de Erfgoedapp.
- Groene vingers ontdekt? Leg je eigen moestuin aan! Ideale moment om hier mee te beginnen. Ontdek waarop je moet letten.
- Buitenspelen hoeft zich niet te beperken tot de Buitenspeeldag! Maak van jouw straat een speelstraat!
Veel buitenspeelplezier!